Body Ballet v Klimatoterapii

Cvičit klasický tanec a zároveň dýchat minerálním vzduchem, je mnohem lepší než tančit nebo sportovat v ucpaných tanečních sálech.

 

Body Ballet je krásná a zajímavá forma fitnessu probíhající  ve speciálním klimatoterapickém sálu s unikátním zařízení, které reprodukuje sluneční teplo a prospěšné ionty.  Cvičení založené na  klasické choreografie. Složité taneční pohyby v klasickém tanci jsou podány v jednodušší podobě a zaměřené hlavně na protahování svalů, pružnost páteře a pohyblivosti kloubů.

 

Klimatoterapie je proces ozdravení s využitím přírodních solí a bahna z Mrtvého moře. Mikroklimu tvoří unikátní zařízení, které reprodukuje sluneční teplo a zdraví prospěšné ionty. 

 

Baletní cvičení podporují spíše tvarování těla než budování svalů.  Zároveň je lépe vyvíje vytrvalost, ale srdce a klouby nejsou přetíženy.  Lekce v klimatoterapií se doporučují i těm, kteří utrpěli zranění a zlomeniny, protože zátěž je podána rovnoměrně a má léčivý účinek na tělo.

Díky mikroklimě, za jednou hodinu cvičení stihnete nejen protáhnout svaly a zlepšit postavu, ale i normalizovat hormonální, imunitní a nervový systém.

 

Chcete sportovat? 

Dělejte Body Ballet. To je nejméně zatěžovat věc na svaly a klouby.

 

Chcete při cvičení dýchat minerálním vzduchem a zlepšit svou imunitu?

Dělejte to v Klimatoterapii.

rezervace.png